Çarşamba , 17 Mart 2021
Garanti BBVA Konut Kredisi Hesaplama

Garanti BBVA Konut Kredisi Hesaplama

Garanti BBVA, “Mortgage Uzmanı Garanti” adını verdiği konseptine uygun, özel sertifikalı uzmanları, geniş konut kredisi ürünleri, 20 yıla varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları ile mortgage hizmeti sunmaya devam ediyor. İşte Mortgage Uzmanı Garanti’nin çok sayıda konut kredisi ürünlerinden birkaçı:

Garanti Artan Taksitli Mortgage ve Azalan Taksitli Mortgage

Kredi taksitlerini, başlangıçta düşük tutarlarda, daha sonra ise kademeli şekilde artırarak ödemek isteyenler için Garanti Artan Taksitli Mortgage son derece uygun. Ya da bunun tam aksine, Garanti Azalan Taksitli Mortgage kullanarak, kredi başlangıcında daha yüksek taksit ödeyebilir, ileri dönemlerde de kademeli olarak düşürebilirsiniz.

Özel Ödemeli Mortgage

Garanti BBVA’nın sunduğu bu konut kredisi ürünü geliri yılın belli dönemlerinde değişiklik gösteren kredi kullanıcıları için oldukça avantajlı. Bu mortgage ürünü ile yılın istediğiniz belli dönemlerinde ara ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Bir diğer ürün olan Ara Ödemeli Mortgage’da da yine aynı şekilde baştan belirlediğiniz ara dönemlerde daha fazla ödeme yaparak kredi borcunuzu daha erken bitirebilirsiniz.

Değişken Faizli Mortgage

Değişken faizli mortgage ürününde kredinizin faiz oranı tercihinize göre 1, 3, 6 ya da 12 aylık dönemlerde, bulunulan aydan iki ay öncesine ait TÜİK tarafından açıklanan TÜFE yıllık yüzde değişimine göre otomatik olarak değişir. Böylece siz kredinizi öderken faiz oranları düşecek olursa siz de bu durumdan faydalanabilirsiniz.

 Konut kredisi için Garanti BBVA ile diğer bankalar arasında kredi karşılaştırması yapmak istiyorsanız  Hangikredi.com konut kredisi hesaplama aracı yanınızda.
Konut Kredisi Hesaplama

Benzer Makale  Konut Kredisi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İlginizi Çekebilir

Konut Kredisi Ödenmezse Ne Olur?

Konut Kredisi Ödenmezse Ne Olur?

Konut kredisi ödemesini geciktirdiğinizde ya da hiç ödemedediğinizde neler olabileceğine ilişkin detayları bu yazıda derledik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir