Perşembe , 18 Mart 2021
Taşıt Kredisi Yapılandırma ve ihtiyaç Kredisi Yapılandırma

Taşıt Kredisi Yapılandırma ve ihtiyaç Kredisi Yapılandırma

İhtiyaç kredisi ya da taşıt kredisi borcunuza yapılandırma yaptırarak güncel ve düşük faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. İster borcunuzu ödemekte güçlük çektiğiniz için isterseniz de ödenecek toplam tutarı azaltmak için yapılandırma yapabilirsiniz. Yapılandırma işlemi 72 aya kadar yapılabilmektedir.

Konut kredisi faizleri ile birlikte diğer kredi faizleri de dünyada ve ülkede yaşanan olumlu gelişmelerin sonucu olarak %1 faiz oranlarının altına düştü. Konut kredileri daha uzun vadeli ve yüksek masraflı krediler oldukları için kredi yapılandırma konusunda birinci sırayı çekmelerine rağmen aynı imkanın ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi için olup olmayacağı da merak ediliyor.

İhtiyaç Kredisi Yapılandırma ile Taşıt Kredisi Yapılandırma

İhtiyaç ve taşıt kredisi yapılandırması yaparak mevcut borcunuzun azalmasını sağlayabilirsiniz. Kredi yapılandırma açısından en önemli değişken yeni kredi ile eski kredi arasında belirli bir kâr farkı olması. Bankacılık uzmanları, kredi yapılandırmadan önce dosya ücreti, vade farkı, faiz farkı ve erken ödeme ücreti olan % 2’lik oranı hesaba katarak yeni bir ödeme planı çıkarıyor. Türü ne olursa olsun gerçekten kayda değer bir kâr olacaksa yapılandırmaya geçmeleri konusunda tüketicileri uyarıyorlar.
En Uygun Kredi Faiz Oranları

Hangikredi.com ihtiyaç kredisi karşılaştırma ve taşıt kredisi karşılaştırma araçları ile siz de en uygun krediyi bulun ve kolayca kredi başvurusu yapın!

Benzer Makale  İhtiyaç Kredisi Masrafları Nelerdir?

İlginizi Çekebilir

İhtiyaç Kredisi Masrafları Nelerdir?

İhtiyaç Kredisi Masrafları Nelerdir?

Kredi alırken öncelikli olarak faiz oranlarına bakan tüketiciler, ellerine geçen miktarın azaldığını fark ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir